Dnes je 24.05.2018
   Úvod arrow O SPOLOČNOSTI
O spoločnosti PDF Tlačiť Email


Spoločnosť ATsys s.r.o. sa špecializuje v oblasti slaboprúdových systémov, na vysokokvalifikovanú montáž najmodernejších zabezpečovacích systémov-EZS a video systémov-CCTV, dalej na distribúciu a lokalizáciu komponentov elektronickej zabezpečovacej signalizácie-EZS, priemyselnej televízie-CCTV, video a audio vchodových systémov, prístupových a dochádzkových systémov. Cieľom ponúkaných technológií je zabezpečenie a následné prepojenie subsystémov ochrany, ktoré obsahujú kontrolu vstupu osôb, vozidiel, evidenciu, technické zabezpečenie objektov.

Zabezpečujeme rýchle a plynulé dodávky tovaru priamo v predajni alebo zásielkovou službou v rámci SR. Naše sklady sú pravidelne zásobované a každý deň sme pripravení realizovať Vaše objednávky. Našim prvoradým záujmom je uspokojiť Vaše požiadavky v najkratšom možnom čase.

Naše portfólio zahŕňa celú škálu zabezpečovacích a slaboprúdových zariadení.

Pri profesionálnej inštalácii môžete zjednať v poisťovniach z platieb poistného (niektoré poisťovne až 30%). Neprofesionálne zabezpečený byt Vám môže priniesť sklamanie v podobe skrátenia poistného plnenia pri poistnej udalosti.

 

Nepúšťajte sa do inštalácie EZS svojpomocne! Kvalitné komponenty systému nie sú ešte zárukou bezproblémovej funkcie. Uvážte, že sa nejedná o inštaláciu bežného elektrického zariadenia, ale o ochranu Vášho majetku. Správna inštalácia systémov EZS je nutnosťou. Na požiadanie Vám spracujeme konkrétnu ponuku zabezpečenia Vášho domu, kancelárie, firmy, alebo bytu bezplatnou obhliadkou objektu tak, aby bola dosiahnutá maximálna ochrana pri minimálnych investíciách. V cene inštalácie je aj následná starostlivosť o zákazníka (info linka, servis, revízne prehliadky, zálohovanie naprogramovaných dát EZS počas záruky). Dohodnite si obhliadku objektu na tel.čísle: 0917/735-363, na základe ktorej Vám vypracujeme cenovú ponuku (aj na viac systémov - viac alternatív). Poskytneme množstvo dôležitých informácii ktoré Vám pomôžu sa rozhodnúť, aké riešenie zabezpečenia je pre Vás najvýhodnejšie. Obhliadka Vás k ničomu nezaväzuje a je bezplatná !

Región pôsobnosti:

Inštaláciu EZS a CCTV vykonávame v okresoch:


  • Bratislava
  • Pezinok
  • Trnava
  • Dunajská Streda
  • Galanta
  • Senec

 

 

 

 

 

 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.


 
< Predchádzajúca